Pronájem lavičky (cena je pouze za plochu/měsíc):

Měsíční cena pronájmu jedné lavičky se liší v závislosti na vzdálenosti lavičky od stanice MHD/metra.

 

Cena se liší i v závislosti na kvalitě odběratele či délce pronájmu lavičky.

 

Celkově se dá učinit závěr, že měsíční cena pronájmu jedné lavičky se pohybuje v rozmezí 900,- Kč – 1.500,- Kč.

 

Lavičky jsou jedním z významných reklamních médií v Praze 8, která jsou v neustálém kontaktu s cílovou skupinou v reklamě oslovených uživatelů, a to díky svému strategickému umístění na frekventovaných místech veřejného prostranství, tedy všude tam, kudy denně projdou stovky místních obyvatel, tranzitních cestujících a návštěvníků. Městská část Praha 8 je druhou nejlidnatější městskou částí hlavního města a dále velmi významným cílem tisíců zaměstnanců a návštěvníků. Díky husté síti, která zahrnuje více než 250 laviček, tak můžete být ve velmi intenzivním kontaktu s Vaší referenční skupinou. Pronájem reklamních míst laviček zajišťuje organizace Centrum Palmovka, a.s.

 

Lavičky jsou přirozenou součástí městského veřejného prostoru a Vaše reklama na nich bude působit přirozeně. Interakce s koncovým uživatelem probíhá díky lavičkám příjemnou formou bez negativních pocitů, které jsou často vyvolané jinými způsoby reklamního sdělení.

 

Pokud si pro Vaši reklamu vyberete reklamní lavičky, můžete počítat s jejich pomocí při Vaší cestě k cílovému uživateli.

 

Objednat reklamu na lavičkách můžete těmito způsoby:

  1. Telefonicky nebo emailem. Napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na telefon +420 284 007 684. Naši zaměstnanci s Vámi vše rádi prokonzultují, na základě svých zkušeností Vám poradí, jakou zvolit reklamní strategii, sdělí Vám ceny v závislosti na délce a umístění reklamy.
  2. Prostřednictvím těchto stránek.
    • Pokud si chcete objednat jednu nebo menší množství laviček, klikněte u vybrané lavičky na tlačítko "Rezervovat tuto lavičku" a pak vyplňte rezervační formulář pro každou lavičku zvlášť.  
    • Pokud chcete poptat větší množství najednou, klikněte u zvolených laviček na tlačítko "Přidat k poptávaným lavičkám". Až takto označíte všechny Vámi poptávané lavičky, klikněte na tlačítko "Zobrazit poptávané lavičky" a zde vyplňte přiložený formulář. 
    •  

Poptávka provedená prostřednictvím internetu je nezávazná.

Ceny, která Vám systém zobrazil jsou pouze orientační.